Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Черговий м'яч Голанда не приніс «Сіті» перемогу – втратили шанс повторити рекорд 1892-го
Відео

Трент врятував «Ліверпуль» на 80-й.

25 листопада, 17:31
6

У першому матчі 13-го туру АПЛ «Манчестер Сіті» приймав «Ліверпуль».

🔸 Перший тайм запамʼятався кількома подарунками, які «містянам» робив голкіпер гостей Аліссон.

Вже на 11-й хвилині він віддав передачу у зону, де не було його партнерів по команді – Філ Фоден пробачив:

На 19-й хвилині Кертіс Джонс віддав йому незручний пас – Голанд зміг встромити ногу, але не вгадав із траєкторією. Мʼяч полетів убік, а не у ворота:

Та й єдиний гол у першому таймі «Сіті» забив саме після того, як в Аліссона при вибиванні мʼяча той зрізався. А далі був класний перформанс від Натана Аке – пройшов двох гравців «Ліверпуля», віддав мʼяч Голанду, а той вже розібрався:

🔸 Справедливості заради, Аліссон у першому таймі був і корисним. Наприклад, на 43-й хвилині після потужного удару Філа Фодена здійснив класний сейв:

🔸 Едерсону в першому таймі теж довелося попрацювати – як-от на 16-й хвилині, коли Матіп протягнув м'яч метрів 30 по центру, відпасував направо на Салаха, а єгиптянин навісив точно на голову Дарвіна:

🔸 У другому таймі «Сіті» вдруге відправив мʼяч у ворота – зробив це Рубен Діаш. Однак у процесі Мануель Аканджі помітно відштовхував ліктем Аліссона, через що гол і не зарахували:

🔸 А на 80-й хвилині забив вже «Ліверпуль» – і зробив це чисто. Діас перевів зліва у центр, Салах прийняв, віддав пас на Трента, а англієць класним ударом з лінії штрафного у дальню «шістку»:

🔸 До речі, про м'яч Голанда: це 50-й гол нападника в чемпіонаті Англії, йому для цього знадобилося 48 матчів. Ерлінґ став гравцем, який найшвидше в історії АПЛ забив 50 голів.

До того рекорд належав Енді Коулу – йому на 50 голів в АПЛ знадобилося 65 матчів.

🔸 До цього матчу «Сіті» виграв 23 домашніх матчі поспіль в усіх турнірах.

До рекорду не вистачило перемоги саме сьогодні – серія «Сандерленда» з 24 домашніх перемог у 1891-1892 роках так і лишиться недоторканною. Принаймні, поки що.

🔸 За підсумками матчу «Сіті» лишився на першому місці в АПЛ, маючи 29 очок, у «Ліверпуля» – друге і 28.

Обійти їх обох може «Арсенал», який о 19:30 грає на виїзді із «Брентфордом», наздогнати «Сіті» – ще й «Тоттенгем», який 26 листопада грає з «Астон Віллою».