Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Що сказав Дешам гравцям збірної Франції у перерві рекордного матчу з Гібралтаром. Футболісти отримали додаткову мотивацію

«Не стримуйтесь, хлопці» ⚡️

19 листопада, 22:22
3

Франція перемогла Гібралтар (14:0) у матчі кваліфікації Євро-2024.

Цей результат є рекордним в історії відборів чемпіонатів Європи. Також це найбільша перемогла за всю історію збірної Франції. Попередній рекорд був встановлений у матчі з Азербайджаном (10:0).

Хет-трик у складі переможців зробив Кіліан Мбаппе. По дублю в активі Олів'є Жіру та Кінгслі Комана.

Французи раніше вже забезпечили собі вихід на чемпіонат Європи. Команда набрала 21 очко і займає перше місце у групі В.

У перерві поєдинку (за рахунку 7:0) головний тренер команди Дідьє Дешам звернувся до своїх підопічних і додатково змотивував свою команду:

«Відмінно, хлопці, у першому таймі. Зробімо більше у другому. Продовжуйте це робити просто, наскільки можливо, і рано чи пізно ми забʼємо. Зараз 7:0, але немає меж. Я хочу таку настанову від кожного. Рекорд — 10:0, якщо цікаво. Ви можете побити його. Не стримуйтесь, хлопці».