Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Потужний камбек від легендарного гравця: Суарес за 19 хвилин змінив рахунок з 3:1 на 3:4
ВІДЕО

Є ще порох в порохівницях.

Автор — Danylo Syrotiuk
10 листопада, 10:20
1

У центральному матчі 33-го туру бразильської Серії А між «Ботафоґу» та «Ґреміу» стався потужний камбек за участі гравця гостей Луїса Суареса.

До 50-ї хвилини поєдинку, гра йшла під диктовку господарів поля, які перемагали на ту мить 3:1. Аж поки у складі «Ґреміу» не включився легендарний Суарес. За 19 хвилин Луїс забив три мʼячі і зробив рахунок 3:4 на користь своєї команди, яка у підсумку і перемогла.

«Ґреміу» ще минулого сезону виступав у Другій лізі, зараз же команда знаходиться у трійці лідерів та має в активі 59 пунктів за 5 турів до кінця. Проте у «Ботафоґу» ще є гра в запасі.