Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Вогняна нічия в Бундеслізі. «Айнтрахт» був близьким до перемоги над «Боруссією»
Відео

Вогняна нічия в Бундеслізі. «Айнтрахт» був близьким до перемоги над «Боруссією»

Справжнє видовище.

Блог — Телевізор
29 жовтня, 19:51

Матч дев'ятого туру Бундесліги між «Айнтрахтом» та «Боруссією» безумовно потішив вболівальників німецького футболу. Зустріч завершилась з рахунком 3:3.

Вже на 8-й хвилині гри арбітр вказав на одинадцятиметровий у ворота дортмундської команди. Арбітр зафіксував гру рукою у Маріуса Вольфа, а Омар Мармуш відкрив рахунок перегравши голкіпера.

А вже на 24-й хвилині єгиптянин зробив дубль. Голкіпер «Боруссії» зміг врятувати ворота двічі, але відбивши м'яч перед собою він все ж таки збільшив перевагу суперників.

На останніх хвилинах першого тайму Марсель Забітцер подарував надію дортмундським фанатам. Після вдалої комбінації «чорно-жовтих» австрієць майстерно поклав м'яч у кут воріт.

Зрівняв рахунок у цій зустрічі 18-річний талант «Боруссії» Юссуфа Мукоко. «Айнтрахт» довгий час вказував арбітру на положення «поза грою», але м'яч все таки зарахували.

На 68-й хвилині «Айнтрахт» знову вийшов вперед, Ельєс Схірі віддав «зрячий» пас, а Фарес Шаїбі завершив атаку голом.

Здавалось би результат матчу вже майже відомий, але Юліан Брандт наприкінці зустрічі зробив рахунок нічийним. Майстерно відкрився та впевнено замкнув гольовий пас Каріма Адеємі.

Зараз турнірну таблицю Бундесліги очолює «Баварія», «Борусія» Дортмунд займає 5-те місце, «Айнтрахт» – 7.