Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Камбек з 0:3 на 4:3 за 24 хвилини: «Кальярі» Раньєрі шокували «Фрозіноне»
ВІДЕО

Камбек з 0:3 на 4:3 за 24 хвилини: «Кальярі» Раньєрі шокували «Фрозіноне»

Це перша перемога команди Клаудіо в Серії А цього сезону.

Блог — Телевізор
Автор — Danylo Syrotiuk
29 жовтня, 16:22
2

Матч між «Кальярі» та «Фрозіноне» шокував усіх фанатів Серії А. Дивовижність цього поєдинку заключається в тому, що це перша(!) перемога Раньєрі в сезоні цього чемпіонату.

Перший тайм пройшов під диктовку гостей матчу, завдяки дублю Соуле, «Фрозіноне» пішло у роздягальню з впевненою перевагою. Проте вже на 49-й хвилині зустрічі Брешіаніні підкріпив впевненість гостей рахунком 0:3.

Здавалось би, що це провал у виконанні «Кальярі», але не так все просто. Вже на 72-й хвилині Орістаніо заклав перший фундамент камбеку, який через 4 хвилини подвоїв Макумбу. Станом на 76-у хвилину рахунок 2:3. Господарі поля активно йшли у атаку, щоб врятувати поєдинок і їм це вдалося. На 90+4-й хвилині відзначився капітан Паволетті, який вийшов на поле після перерви. Команда Раньєрі не зупинилася і вже за 2 хвилини той же Паволетті вивів команду вперед і здобув таку важливу перемогу для «Кальярі».