Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Бешикташ» феєрично згорів у ЛК: вів 2:0 до 81-ї, але встиг пропустити тричі – останній взагалі забив у свої
Відео

«Лугано» зробив те, що не вдалося київському «Динамо».

Автор — Danylo Syrotiuk
5 жовтня, 22:41
5

Матч Ліги конференцій між «Бешикташем» та «Лугано» запамʼятається турецьким фанам надовго. Адже швейцарцям вдалося шокувати «орлів» – програючи по ходу матчу з рахунком 0:2, за останні 10 хвилин основного часу вони забили три м'ячі і перемогли.

Перший тайм пройшов під диктовку господарів поля. На 38-й хвилині матчу відкрив рахунок у зустрічі капітан «Бешикташа» Абубакар, пробивши у стрибку головою прямісінько у нижній правий кут воріт.

Орли серйозно налаштувались на другий тайм, і вже на 51-й хвилині Абабакар оформив дубль, подвоївши перевагу своєї команди.

Проте згодом сталася ключова подія матчу: на 61-й хвилині захисник «Бешикташа» Розьє був вилучений з поля через отриману другу жовту картку.

Протримався «Бешикташ» близько 20 хвилин, а вже потім понеслась гольова феєрія за участі «Лугано».

На 81-й хвилині Аліседа заклав фундамент камбеку, через п'ять хвилин Вляді зрівняв рахунок, а на 89-й хвилині відомий виступами за «МЮ» івуарійський центрбек Ерік Баї у прямому сенсі вдарив головою у власні ворота. У підсумку 3:2, шалена перемога швейцарців.

Навряд чи ви вже встигли про це забути, але нагадаємо – саме «Бешикташ» залишив «Динамо» без єврокубкової осені, у раунді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій здолавши киян з рахунком 4:2 за сумою двох зустрічей.

У групі у турецької команди справи поки що йдуть так собі: у першому турі «Бешикташ» зіграв внічию із «Брюгге» (1:1), врятувавшись від поразки на 88-й, а у другому дозволив статись одному з найяскравіших повернень на старті сезону ЛК.