Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Жирона» розбила «Мальорку» і на пару годин очолила Ла Лігу: гол і асист Довбика, у Циганкова – привезений пенальті

Шалені 5:3 на «Монтіліві».

Блог — Телевізор
23 вересня, 19:00
10

У 6-му турі Ла Ліги «Жирона» продовжила свою фантастичну серію на старті сезону, здобувши вдома переконливу перемогу 5:3 над «Мальоркою». За прямої участі українців у її складі.

Це пʼята перемога поспіль команди Віктора Циганкова та Артема Довбика. Завдяки цьому результату команда Мічела як мінімум до вечірнього матчу «Барселони» вийшла на перше місце іспанського чемпіонату

«Жирона»: Гассаніга - Коуто, Гарсія (Хуанпе, 65), Лопес (к), Блінд - Гарсія - Циганков (Порту, 61), Мартін, Еррера (Фернандес, 75), Морейра (Торре, 76) - Довбик (Стуані, 61)

«Мальорка»: Райкович - Коста (Лато, 65), ван дер Гейден (Ндіає, 46), Настасич, Вальєнт, Маффео - Дардер, Кошта (Санчес, 78), Морланес (Ларін, 65), Родрігес (к) - Мурікі (Пратс, 78)

🔹 Матч для «Жирони» стартував невдало. На 4-й хвилині Мурікі вивів гостей вперед точним ударом з пенальті, яке суддя призначив після гри рукою від Циганкова. Віктор невдало спробував перехопити подачу мʼяча у власному карному.

🔹 Та це тільки додало азарту господарям, які далі вчепилися у суперника зубами й довго не відпускали, забиваючи мʼяч за мʼячем.

Здорово, що цього разу участь українців була позитивного характеру. А саме Артем Довбик на 33-й хвилині уже за рахунку 1:1 (перед цим зрівняв Лопес) реалізував 11-метровий.

Вийшло тривожно, бо нападник спочатку влучив у стійку, та на щастя мʼяч після цього відлетів у сітку воріт Райковича.

🔹 «Жирона» навіть не думала зупинятись, тому ще до перерви забила плюс два. Відзначились Мартін та Еррера. А після відпочинку продовжила забивати.

На 57-й хвилині господарям вдалась атака, в якій Морейра та Довбик зіграли в стіночку. Артем повернув пас на Савіо, який той зробив гольовим, пробивши повз Райковича.

В другому матчі поспіль Довбик відзначився результативними діями за свою нову команду після асита у минулому турі. Розганяється.

🔹 Лише після цього «Жирона» почала збавляти оберти, а Мічел Санчес почав знімати з гри лідерів, дещо відпустивши гру (в кінці матчу гості завдяки дублю Пратса змогли врятуватись від ганебного рахунку).

Першими серед знятих гравців «Жирони» гравців опинились і обидва українці, для яких цей поєдинок вийшов все ж різним.

Віктор Циганков, попри загальну результативність команди, гольовими діями не відзначився. Ще й привіз пенальті. Статистика дій півзахисника така: