Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/💥 Гол «Легії» на 3-й хвилині, швидка відповідь «Астон Вілли». Епічна перестрілка у Лізі конференцій
Відео

Сенсаційна перемога польської команди.

Блог — Телевізор
22 вересня, 11:47

«Легія» сенсаційно перемогла «Астон Віллу» в першому матчі групового етапу Ліги конференцій (3:1).

Вже на 3-й хвилині зустрічі поляки відкрили рахунок майстерною комбінацією та ефектним завершенням Павела Вшолека.

А вже через три хвилини «Астон Вілла» зрівняла рахунок, Джон Дуран скористався відскоком поперечки та перевів м'яч головою у ворота суперників.

На 25-й хвилині матчу «Легія» знову вийшла вперед, на цей раз автор попереднього голу асистував, а Ернест Мучі розібрався з голкіпером.

Відповіді від англійців довго чекати не прийшлось, трішки більше ніж за 10 хвилин після метушні в штрафному майданчику Люка Дінь потужним ударом зрівняв рахунок.

Крапку в цьому матчі поставив знову ж Ернест Мучі, на початку другого тайму албанець «більярдним» ударом вивів команду вперед.