Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/📹 Україна зіграла внічию з Англією: Зінченко забив після класної комбінації, але не втримали рахунок

Забили англійцям вперше з 2012 року.

9 вересня, 21:15
60

Збірна України зіграла внічию з Англією 1:1, зумівши стримати фаворита зустрічі та заробити важливе очко.

Україна: Бущан - Миколенко, Матвієнко (Кривцов, 46), Забарний, Конопля - Степаненко (к), Зінченко (Буяльський, 76) - Мудрик (Назарина, 90), Судаков (Сидорчук, 65), Циганков - Яремчук (Довбик, 65)

Англія: Пікфорд - Чілвелл, Ґеї, Маґвайр, Вокер - Беллінґем (Решфорд, 65), Райс, Гендерсон - Меддісон (Фоден, 66), Кейн (к), Сака (Галлахер, 86)

🔹 Матч очікувано почався з домінації Англії. В перші 15-20 хвилин підопічні Сергія Реброва більше захищались і мало переходили на чужу половину поля.

Утім, саме Україна змогла забити першою. В середині тайму українські футболісти змогли перехопити ініціативу, провести кілька атак, одна з яких і закінчилась класним і несподіваним голом.

На 26-й хвилині Циганков розігнав атаку правим флангом, віддав на загострення Коноплі, який забіг у карний суперника і відпасував в зону 11-метрової позначки під удар Зінченку. Олександр не підвів.

Це перший гол у ворота збірної Англії аж з 2012-го, коли Коноплянка забив на «Вемблі». З того часу було три матчі без голів від нашої команди.

🔹 Після голу Україна повернулась до оборонних позицій, а Англія повернула собі ініціативу. І цього разу нею скористалась.

На 41-й хвилині Кейн знайшов довгою передачею Уокера на правому фланзі, якого загубив Миколенко. Кайл з гострого кута вийшов на зустріч із Бущаном та переграв його. 1:1

Попри два голи, більше цікавого в першій половині зустріч не було. Україна загалом добре стримувала Англію, через що команди змогли лише раз пробити у створ воріт суперника — коли забивали свої голи.

🔹 Втім, по перерві ситуація змінилась. Гості й надалі вели гру, притиснувши підопічних Реброва до воріт, але тепер уже доводили атаки до влучних ударів.

Як приклад, удар Сака на 60-й хвилині, який Бущан ефектним сейвом витягнув з-під перекладини.

🔹 Статистика зустрічі:

🔹 Завдяки цій нічиїй Україна точно за підсумками цього туру залишиться на другій позиції в групі С.

В активі команди Реброва після чотирьох поєдинків у кваліфікації тепер 7 балів, у все ще першої Англії тепер 13 (та на одну гру більше), а в найближчого нашого переслідувача Італії — наразі 3 очки та лише два зіграні матчі. Третій італійці проведуть сьогодні проти Північної Македонії.

Саме проти Італії Україна проведе наступний поєдинок. У вівторок, 12 вересня, команду чекає матч у Мілані.