Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Дубль та гольовий пас в першому матчі в старті! Мессі продовжує запалювати в Америці

І це лише початок.

26 липня, 04:30
1

Дебютний матч в стартовому складі «Інтер» Маямі став неймовірно результативним для Ліонеля Мессі. Команда аргентинця впевнено обіграла «Атланту» Юнайтед (4:0)

В черговому матчі групового етапу Leagues Cup нападник зміг відзначитись дублем та зробити гольову передачу.

Вже на 9-й хвилині після передачі Серджі Бускетса Лео відкрив рахунок. Спершу він влучив у штангу, а вже другим ударом добив м'яч у пусті ворота.

Трохи більше ніж за 10 хвилин Мессі знову забив, на цей раз після передачі Роберта Тейлора він безперечно поцілив у кут воріт.

В потрібному місці в потрібний час:

Й останній гол не обійшовся без його участі. Аргентинець розпочав атаку зі своєї половини поля й у потрібний момент віддав пас на Тейлора.