Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Нічия абсурду України з Іспанією на Євро U-21: мали швидко програвати 0:3 через привози, але забили першими, а пропустили з автогола

Зрештою завершили 2:2 та посіли друге місце в групі.

Блог — Телевізор
28 червня, 00:30
20

Збірні Іспанії та України розігрували між собою перше місце у групі В на Євро-2023 U-21. Україна втратила перемогу на останніх хвилинах – 2:2, хоча не одразу здавалося, що цей рахунок можливий.

• Проблеми розпочалися вже на 6-й хвилині: Олег Очеретько віддав пас прямо на Серхіо Камельйо – пощастило, що той пробив прямісінько у Руслана Нещерета.

• На 20-й іспанці навіть забили – Родріго Рікельме підібрав мʼяч у штрафному майданчику й пробив у фактично порожні ворота. Арбітр гол скасував, ймовірно, вважаючи, що Рікельме заважав Нещеретові ввести мʼяч – однак чітко сказати це складно.

• На 27-й хвилині українці знову подарували мʼяч Камельйо – знову пощастило, що Нещерет ґав не ловив.

• І тоді, коли лише дивом Україна не горіла 0:3, перший гол у матчі забили саме наші – Богдан Вʼюнник головою замкнув подачу Олександра Назаренка! 43 хвилина – зіпсували Іспанії настрій на перерву.

• По перерві, на 49-й, настрій Україна псувала вже сама собі – після прострілу іспанців мʼяч у власні ворота зрізав Іван Желізко.

• На 81-й хвилині арбітр призначив пенальті – воротар Лео Роман збив у штрафному майданчика Данила Сікана.

Георгій Судаков із тиском моменту впорався й 11-метровий реалізував.

• Однак на 90-й Абель Руїс усе-таки вирвав нічию для Іспанії – прибрав Сироту та пробив поміж ніг Нещеретові.

• Завдяки цій нічиї збірна України посіла друге місце у групі В. У чвертьфіналі гратимемо з першою командою групи D – зараз його займає Франція, але математично там може опинитися й Швейцарія, за менш ймовірних розкладів – й Італія (бо в них вже гірші особисті зустрічі).