Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 «Баварія» – чемпіон Німеччини! Полумʼяна розвʼязка сезону – фейл «Боруссії» та титульний гол Мусіали на 89-й

«Уніон» виграв боротьбу за ЛЧ, а «Шальке» знову вилетів.

27 травня, 20:04
12

В Бундеслізі відбувся останній, 34-й тур, за підсумками якого став відомий новий чемпіон країни. Його визначали заочно чинний володар Срібної салатниці «Баварія» (у виїзному матчі проти «Кельна») та «Боруссія» (у домашній грі проти «Майнца»), яка перед останнім туром була лідером в таблиці.

І це було справжнє шоу, коли чемпіон змінювався під час матчів, які йшли паралельно.

🔹 8-ма хвилина – «Баварія» виходить на перше місце

Мюнхенці уже на старті свого поєдинку вийшли вперед завдяки швидкому переведенню від Сане з правого флангу на лівий в ноги Коману, після чого Кінгслі, увійшовши в карний, закрутив під дальню штангу.

🔹 На цьому погані новини для Дортмунда не лише почались, але й продовжились одна за одною.

На 15-й хвилині «Боруссія» відповіла мюнхенцям тим, що пропустила від «Майнца». Ганче-Ольсен спромігся чудернацьким чином пробити Кобеля ударом головою в нижній ближній кут після подачі з кутового. Голкіпер дортмундців підвів.

Підопічні Терзіча могли тут же відновити нічийний рахунок, заробивши пенальті через чотири хвилини. Але Аллер удар з точки спаскудив — його нехитрий постріл відбив Дамен.

Біда не приходить одна, тому ще в першому таймі «Боруссія» пропустила вдруге. Центральні оборонці господарів загубили Онісіво, який без опіки замкнув головою навіс Лі Чже-Со.

Кобель цього разу майже врятував, але «майже». 0:2 і шок для «Сігнал Ідуна Парк».

🔹 Цей парад невтішних для «Боруссії» подій першого тайму міг мати й продовження. Адже перед відпочинком «Баварія» у своєму матчі забила вдруге. Але Сане в розвитку атаки, яку сам і результативно закінчив, спочатку допоміг собі рукою, коли приборкував мʼяч.

Хоч якийсь позитив для дортмундців, з рук яких з дзенькотом вилетіла Срібна салатниця.

🔹 Нічого в цьому розкладі не змінювалось до середини другого тайму. Але Дортмунд не здався.

На 69-й хвилині Геррейру повернув жовто-чорних до життя, зумівши влучно пробити в кут майже з лінії напакованої штрафної суперника. Чітко.

🔹 80-та хвилина – «Боруссія» повертається на перше місце

А далі сталось те, чого чекали всі дортмундські вболівальники. Ні, не другий гол у ворота «Майнца», а перший у ворота «Баварії».

На 80-й хвилині в Кельні господарі заробили пенальті через руку у Гнабрі у своєму карному й успішно його реалізували — забив Любичич.

🔹 89-та хвилина – «Баварія» знову перша і вже нею залишається

Правда, раділи дортмундці всього 9 хвилин, бо на 89-й в Кельні стався гол Мусіали, який виконав удар, схожий до пострілу Комана в першому таймі.

Чемпіонський гол? Чемпіонський, бо більше розклади поєдинку в Кельні не змінювались.

А от «Боруссія» ще раз таки забила, зрівнявши рахунок зустрічі з «Майнцом» на пʼятій доданій. Але 2:2 було все ж недостатньо.

«Баварія» взяла 11-те чемпіонство поспіль і 32-ге загалом.

🔹 Окрім чемпіонської інтриги, в останньому турі Бундесліги було ще кілька гарячих точок в таблиці.

– Боротьбу за Лігу чемпіонів між «Уніоном» та «Фрайбургом» виграв берлінський клуб. Все завдяки вирваній перемозі над «Вердером» 1:0. Тоді як «Фрайбург» свою перемогу 1:0 втратив, пропустивши двічі після 80-ї хвилини від «Айнтрахта».

– А от битва за єврокубки загалом закінчилась на користь «Баєра», хоча Леверкузен у своєму матчі згорів «Бохуму» 0:3.

Допомогло команді Хабі Алонсо те, що також програв і їхній головний конкурент «Вольфсбург», який поступився «Герті» 1:2. Хоча берлінці раніше достроково вилетіли з еліти. Це прям епічно.

А от «Айнтрахту» перемога над «Фрайбургом» не допомогла піднятись на шосте місце. У команди з Франкфурта є ще фінал Кубка Німеччини, перемога в якому виведе їх в Лігу Європи і відправить «Баєр» в Лігу конференцій.

– Наостанок змагання за виживання в німецькій еліті. Тут тріумфував «Бохум», вигравши у «Баєра» 3:0. Тоді як «Штутгарт» зіграв унічию свій матч із «Хоффенхаймом» та помінявся з бохумцями місцями – тому тепер зіграє у стиках.

А от «Шальке» без надій програв 2:4 «Лейпцігу», тому повертається в другу Бундеслігу, провівши в еліті всього сезон.