Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 Що це було? «Брайтон» поклав торбу «Вулвергемптону»: 6 голів в одні ворота (ОГЛЯД МАТЧУ)

Команда Де Дзебрі завелась 🔥

Автор — Nikita Pedchenko
29 квітня, 19:19
1

У матчі 34-го туру АПЛ «Брайтон» знищив «Вулвергемптон» з рахунком 6:0. У першому таймі «чайки» забили 4 голи. Хуліо Енсісо став другим наймолодшим південноамериканським гравцем у віці 19 років та 96 днів, віддавши 2 асисти в матчі АПЛ.

На 6-й хвилині рахунок матчу відкрив Ундав, а далі Паскаль Гросс забив на 13-й та 26-й хвилині, а вже під кінець першого тайму, Велбек влучним ударом головою забив четвертий м'яч у зустрічі на 39-й хвилині.

У другому таймі команда Де Дзербі добила «вовків», забивши ще два м'ячі. Відзначились Велбек на 48-й та Ундав на 66-й.