Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Міланському дербі у півфіналі – бути! А «Баварія» лише в кінці врятувала бодай нічию

«Бенфіка» билася до останніх секунд.

20 квітня 2023, 09:45
8

Визначилися ще два півфіналісти цієї ЛЧ – «Ман Сіті» та «Інтер» очікувано пройшли «Баварію» та «Бенфіку» відповідно.

«Баварія» 1:1 «Ман Сіті» (перший матч – 0:3)

• Уже на 18-й хвилині Дайот Упамекано продовжив «відзначатися» у двоматчевому протистоянні – отримав червону за фол останньої надії проти Ерлінґа Голанда.

Пощастило – норвежець був в офсайді. Сантиметри врятували від вилучення.

• Однак Упамекано не заспокоївся – і вже на 37-й хвилині зіграв рукою у штрафному майданчику. Мʼяч влетів у відверто виставлену руку після удару Гюндогана.

Пощастило й тут – Голанд відправив мʼяч вище воріт. Не забив пенальті уперше з квітня 2021-го – попередні 16 спроб на клубному рівні (поза післяматчевими серіями) були успішні.

• Однак вже у другому таймі «Сіті» все-таки відкрив рахунок. На 57-й хвилині гостям вдалося вибігти у контратаку, Голанд отримав мʼяч, Упамекано не зміг вдало підкотитися – гол.

Це 12-й гол Голанда у цій ЛЧ, до рекорду Роналду – 5 м’ячів.

• На 81-й хвилині арбітр після перегляду ВАР призначив пенальті на користь «Баварії» – мʼяч влучив у руку Мануеля Аканжі після подачі Мане.

11-метровий реалізував Йозуа Кімміх.

«Інтер» 3:3 «Бенфіка» (перший матч – 2:0)

• Рахунок було відкрито вже на 14-й хвилині – Ніколо Барелла поклав красу, забивши вперше у двох матчах ЛЧ поспіль.

• На 38-й «Бенфіка» навіть спробувала зробити заявку на камбек – Фредрік Аурснес головою у ворота замкнув подачу Рафи Сілви.

• Однак вже на 65-й хвилині «Інтер» знову вийшов уперед – Федеріко Дімарко прострілив, Лаутаро замкнув.

• А на 78-й Хоакін Корреа остаточно добив «Бенфіку» – акуратно поклав від дальньої стійки.

• Португальці, утім, билися до останнього – Алекс Грімальдо на 86-й подав у штрафний, де Антоніо Сілва з лінії воротарського головою забив.

• Настільки до останнього, що на 90+5-й «Бенфіка» навіть змогла зрівняти – забив Петар Муса! Шкода, що це не допомогло португальцям пройти далі.

***

У півфіналі «Мілан» зіграє з «Інтером», а «Реал» – із «Ман Сіті». Матчі відбудуться 9-10 та 16-17 травня.