Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Реал» у більшості впевнено переміг «Челсі» в ЛЧ. Мудрик і Лунін дивилися за цим з лави
ВІДЕО

А «Мілан» мінімально обіграв «Наполі».

13 квітня 2023, 09:35
4

Завершилися ще два перших матчі чвертьфіналів ЛЧ«Реал» приймав «Челсі», а «Мілан» в суто італійському протистоянні грав із «Наполі».

«Реал» – «Челсі», 2:0

• Абсолютно очікувано і Андрій Лунін, і трохи менш очікувано Михайло Мудрик опинилися в запасі на цей матч. Там обидва й провели усі 90 хвилин.

• Рахунок на 22-й хвилині відкрив «Реал»: Дані Карвахаль закинув на Вінісіуса, той – на Каріма Бензема. Французові лишалося замкнути у порожні – 1:0.

• На 59-й гості узагалі лишилися у меншості: Родріго виходив 1 на 1 з Кепою, і Бен Чілвелл вдався до фолу останньої надії – пряма червона.

• А на 74-й «Реал» подвоїв перевагу після кутового: Тоні Кроос віддав на Вінісіуса, той – під удар Марко Асенсіо. А далі дальня гармата – 2:0.

• Для Каріма Бензема його гол став 20-м проти англійських клубів в ЛЧ. Більше забивав лише Мессі – 27.

• «Реал» у першому таймі наніс 8 ударів в площину воріт «Челсі». Стільки лондонці не допускали у матчах ЛЧ з сезону 2003/04.

«Мілан» – «Наполі» 1:0

У паралельному італійському протистоянні «Мілан» приймав «Наполі». У тих була відчутна втрата – Віктор Осімхен пропустив матч через ушкодження.

• Там теж стався лише один гол – на 40-й хвилині забив Ісмаель Беннасер з передачі Рафаеля Леау.

Атака почалася з фінту Браїма Діаса, яким той зіштовхнув лобами двох гравців суперника.

• А на 75-й хвилині «Наполі» опинився у меншості. Андре Замбо-Ангісса на 71-й хвилині отримав жовту, а вже за чотири хвилини – другу.