Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Україна все ж програла Англії: усе вирішили черговий м'яч Кейна і класний гол Сака

Очікувана поразка.

26 березня 2023, 20:50
46

🔸Стартовий склад збірної України викликав кілька несподіванок. Основні – це відсутність Віктора Циганкова в основі та старт Романа Яремчука, а не Артема Довбика.

В обох команд були дебютанти: у Англії вперше в основі вийшов Джеймс Меддісон, в України вперше в основі в офіційному матчі вийшли Олександр Сваток та Георгій Судаков.

🔸Перед матчем на «Вемблі» було дуже потужно чути гімн України.

🔸А команди спільно сфотографувалися із прапором з написом «Мир».

🔸Перший гол збірна України пропустила лише на 37-й хвилині: Букайо Сака з-під Мудрика подав у штрафний майданчик, Олександр Караваєв не дотягнувся – відзначився Гаррі Кейн.

Для англійця це 55-й гол за збірну – покращив власний рекорд.

🔸А вже за дві хвилини Сака сам з передачі Джордана Гендерсона забив пострілом з-за меж штрафного.

🔸Збірна України мала у першому таймі лише три удари не з офсайду (привіт Яремчуку) – Судакова на 5-й хвилині, Маліновського на 22-й та Мудрика на 43-й. Перші два були заблоковані, третій просто повз, жодного – у площину воріт суперника.

У другому таймі – взагалі 0 ударів.

🔸На 68-й хвилині Маліновський ледь не привіз пенальті у ворота збірної України – місце фолу та межі штрафного відділяли лічені сантиметри.

🔸Оцінки гравців від SofaScore:

Заміни: Соболь 6.8, Циганков 6.4, Довбик 6.5, Буяльський 6.5, Коноплянка без оцінки.

Від WhoScored:

Заміни: Соболь 6.4, Циганков 6.0, Буяльський 6.0, Довбик 6.0, Коноплянка 6.2.

🔸Статистика матчу:

🔸За підсумками цього матчу Україна займає передостанню, четверту, сходинку в групі. В іншому матчі групи Італія обіграла Мальту з рахунком 2:0. Мальтійці - останні в групі.

Англія зі 100%-м результатом у двох матчах посідає перше місце.

🔸Наступні матчі у відборі Євро відбудуться улітку: 16 червня на виїзді з Північною Македонією, 19 червня – номінально удома з Мальтою.