none
Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Англія перемогла Італію: рекордний гол Кейна та подарунок від Шоу для України
ВІДЕО

Англія перемогла Італію: рекордний гол Кейна та подарунок від Шоу для України

Англійці вперше обіграли італійців з 2012-го.

24 березня 2023, 08:11
5

Суперники збірної України сьогодні провели свій перший матч. Збірна Англії на виїзді обіграла збірну Італії у першому турі відбору Євро-2024 - 2:1.

* Рахунок вже на 13-й хвилині відкрив Деклан Райс. Удар Гаррі Кейна було заблоковано, на добиванні опинився саме півзахисник «Вест Гема».

* На 44-й хвилині англійці подвоїли рахунок. Джованні Ді Лоренцо зіграв рукою - після перегляду ВАР головний арбітр призначив пенальті. Реалізував його Гаррі Кейн.

Завдяки цьому голу Кейн став найкращим бомбардиром в історії збірної Англії, обійшовши Вейна Руні. У нападника «Тоттенгема» вже 54 влучні удари.

* За кілька миттєвостей Джек Гріліш міг робити рахунок розгромним - але з убивчої позиції пробив повз.

* Вже у другому таймі Італії вдалося скоротити відставання. Відзначився 23-річний дебютант команди Матео Ретегі - футболіст, який провів усю свою кар'єру, увага, в Аргентині.

Цей матч був для нього першим не тільки в Європі, а й в Італії!

* На 78-80-й хвилинах подарунок Україні зробив Люк Шоу. Спочатку він отримав жовту за затягування часу, а вже за дві хвилини сфолив проти Ретегі й знову побачив жовту.

Тепер захисник точно не зіграє проти нашої збірної.

Шкода у ситуації лише Філа Фодена - він лише з'явився на 69-й хвилині, а вже на 81-й був змушений іти назад на лаву, випускаючи Кірана Тріпп'єра.

* Востаннє Англії вдавалося обіграти Італію ще у товариському матчі у серпні 2012-го - тоді за команду забили Філ Джагелка та Джермейн Дефо. Після того - 4 нічиї (в тому числі та, яка закінчилася перемогою Італії у серії пенальті у фіналі Євро-2020) та дві перемоги італійців.

На виїзді Англія не обігрувала Італію ще з 1961-го.

* В іншому матчі групи Північна Македонія обіграла Мальту з рахунком 2:0.