Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Гра «МЮ» в обороні – жах. «Ліверпуль» познущався над нею двічі протягом 3 хвилин (ВІДЕО) 😬

По голу на рахунку Нуньєса т Ґакпо.

Блог — Телевізор
5 березня 2023, 19:40
1

«Ліверпуль» забив «МЮ» 2 голих протягом 3 хвилин другого тайму матчу 26 туру АПЛ.

На 47 хвилині Нуньєс з близької відстані замкнув головою подачі Елліота. Цьому передувала велика кількість помилок та неузгоджених дій усіх гравців захисту манкуніанців.

На 50 Салах та Ґакпо зразково втекли в контратаку та зробили рахунок 3:0. Те, що Мо зробив із Мартінесом перед гольовим пасом, просто треба побачити.