Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Першу кубкову битву в Ель-Класіко виграла «Барса»: Мілітао забив у власні, Вінісіус дуже нервував

«Реал» може не дійти до фіналу.

3 березня 2023, 07:55
19

Жеребкування Кубка Іспанії подарувало нам у півфіналі два додаткових Ель-Класіко: у першій частині «Барса» обіграла «Реал» 1:0.

• Почалося все доволі швидко: вже на 12-й хвилині Карім Бензема нібито відкрив рахунок. Скасували – у Каріма був очевидний офсайд, він навіть не сперечався:

• Далі Вінісіус Жуніор та Френкі де Йонг вирішили, що цей пост мають писати колеги з редакції єдиноборств: бразилець бойовим прийомом перекинув нідерландця. Жовта.

А ще в першому таймі Вінісіус не стримувався в емоціях, спілкуючись із головним арбітром матчу Мунуерою Монтеро.

У «Барси» була достойна відповідь: Ґаві наприкінці першого тайму вдарив Едера Мілітао, але лишився без картки.

• Щодо голів, то на 26-й хвилині «Реал» забив єдиний гол у матчі – щоправда, у власні. Камавінга подарував м’яч супернику, перший удар Кесс’є відбив Куртуа, а от добивання у свої ворота скоригував вищезгаданий Мілітао.

Гол справедливо не скасували, хоч Рафінья й перебував у момент передачі в офсайді – він узагалі не впливав на епізод.

• «Реал» мав хорошу нагоду на 58-й хвилині, однак подачу з лівого фланга, яку вже готовий був замикати Бензема, нейтралізував тер Стеґен.

• А Кесс’є взагалі не пощастило: після відібраного голу, який став автоголом Мілітао, у другому таймі він міг робити рахунок 2:0 – але на заваді став його ж одноклубник, Ансу Фаті.

• Це лише перше протистояння: матч-відповідь півфіналів відбудеться 5 квітня на «Камп Ноу».

То вже буде точно останнє Ель-Класіко в сезоні – матч другого кола в чемпіонаті відбудеться 19 березня, між кубковими зустрічами.

• Цього сезону це вже було третє Ель-Класіко – і перевага поки на боці «Барси»: «Реал» виграв матч у вересні, але підопічні Хаві вже взяли Суперкубок Іспанії у матчі з командою Анчелотті, і от цього разу теж перемогли.