Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Хаві нарешті виграв перший тренерський трофей з «Барсою» – не залишив шансів «Реалу» у фіналі Суперкубка Іспанії

М’яч Бензема у компенсований час не зіпсував каталонцям свято.

15 січня 2023, 23:15
Хаві нарешті виграв перший тренерський трофей з «Барсою» – не залишив шансів «Реалу» у фіналі  Суперкубка Іспанії

«Барселона» виграла Суперкубок Іспанії – обіграла мадридський «Реал» з рахунком 3:1 на стадіоні ім. Короля Фахда у Ер-Ріяді, Саудівська Аравія.

🔸 За «Реал» не могли через ушкодження зіграти Давид Алаба, Лукас Васкес та Орельєн Чуамені, у «Барси» кадрових проблем не було.

Основні склади виглядали так:

🔸 Рахунок вже на 33-й хвилині відкрив Ґаві – «Барса» виборола мʼяч у фінальній третині, а Левандовський викотив на відкритого півзахисника. Тому лишалося лише розстріляти Куртуа.

🔸 Вже на 45-й хвилині абсолютно без супротиву з боку опонентів Ґаві пробігся до воріт Тібо та віддав на такого ж самотнього Левандовського – 2:0.

🔸 А вже в другому таймі, на 69-й, Левандовський та Ґаві удвох донесли отриманий у центрі поля мʼяч до воріт «Реала». Ґаві віддав на Педрі, який набігав – той вдало замкнув передачу.

🔸 Карім Бензема усе ж змів відіграти один мʼяч – «Реал» вирвався в чергову атаку, перший удар француза тер Стеґен відбив, однак повторний постріл був надто потужним.

Відео буде додане пізніше.

***

🔸 Ґаві — наймолодший автор голу у фіналі Суперкубка Іспанії. До того рекорд належав Хаві.

А ще Ґаві – другий наймолодший автор голу в Класіко після Ансу Фаті.

🔸 Для капітана «Барселони» Серджі Бускетса це Класіко стало 45-м у кар'єрі. За їхньою кількістю Бускетс наздогнав Ліонеля Мессі та Серхіо Рамоса.

🔸 «Барселона» забила щонайменше три голи «Реалу» в 57-й раз в історії. Таким чином клуб оновив свій рекорд – другим іде «Атлетік» з 38 такими матчами.

🔸 Для «Барси» це 14 перемога у Суперкубку Іспанії – рекорд турніру (у «Реала» 12).

🔸 Для Хаві це перший трофей з «Барселоною» у якості тренера.

***

🔸 «Реал» зіграв дуже, дуже погано. Команда Карло Анчелотті майже нічого не створила, хоч і мала удари (й навіть удари в площину). Але майже усі вони прийшли у другому таймі за рахунку 0:3.

Зрештою, вінцем цих марних намагань став гол Бензема на 90+3-й – тоді, коли вже він не мав жодного смислового навантаження.

🔸 На диво показові оцінки статистичних порталів WhoScored та SofaScore. Перші в «Реалі» нікому, крім Каріма Бензема, який відзначився голом, не поставили вище 6.5.

На SofaScore ситуація трохи краща – але в цілому теж показова в порівнянні.