Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Сенсаційна розвʼязка у групі D: Туніс шокував Францію, але цього було недостатньо для плей-оф. Австралія святкує!

А данці залишають ЧС без перемог та з останнім місцем у групі.

30 листопада 2022, 19:15
4

Група D нарешті отримала свою розвʼязку – у плей-оф вийшли Франція та Австралія.

Туніс 1:0 Франція

🔹 Дідьє Дешам виставив на матч відверто резервний та експериментальний склад. Манданда у воротах, Камавінга зліва в захисті (!), Дісасі, Верету, Ґендузі, Коло Муані – навряд би ми побачили щось подібне, якби Франція не гарантувала собі все ще в перших двох турах.

🔹 Французи ледь одразу й не поплатилися за це: вже на 8-й хвилині на табло світилося 1:0 на користь Тунісу. Однак Гандрі опинився в офсайді – гол скасовано.

🔹 Свого Туніс добився вже у таймі другому: на 58-й капітан команди Хазрі отримав м’яч на межі центрального кола, протягнув його, обіграв парочку суперників та пробив повз воротаря – 1:0.

🔹 Однак на 90+8-й (!) Антуан Грізманн, як істинний гравець «Атлетіко», зрівняв рахунок. Радіти довго не довелося – теж офсайд!

🔹 Це була перша поразка Франції на ЧС з моменту вильоту від Німеччини у чвертьфіналі ЧС-2014. Але вона ні на що не вплинула: підопічні Дешама йдуть в 1/8 фіналу з першого місця у групі.

Австралія 1:0 Данія

🔹 Данці офіційно завершили свій провальний ЧС – і Австралія справедливо взяла свої три очки.

🔹 Єдиний гол забив Меттью Леккі – вибіг в контратаку, хитнув Меле та пробив у дальній кут.

🔹 Цього виявилося достатньо, щоб Австралія вийшла у плей-оф – це сталося уперше з 2006-го.