Tribuna/Футбол/Блоги/Такi справи/Форвард "Аль-Насра" Кріштіану Роналду розкритикував рівень португальської ліги. З цим згодні не всi

Блог — Такi справи
8 вересня, 22:39
2

Ронаду напередодні гри збірних Португалії та Словачини дав португальским ЗМI iнтерв'ю, де наговорив багато чого. Дісталося і португальскій лізі.

"У кожній лізі є суперечливі моменти, але у Португалії їх особливо багато. Це погано. І люди, котрі хоч трохи розуміють, усвідомлюють це. Однак кожен смикає за свої ниточки.

Зараз поганий етап, але я сподіваюся, що все зміниться. Нещодавно відкрив газету – почитати, що взагалі відбувається. Перші три статті були не про футбол. Це змушує замислитися над тим, що головне зараз – погані новини.

Я португалець, і це мене турбує. Я хотів би, щоб наша ліга була однією з кращих, але вона такою не є і не стане. І це одна із проблем.

Усі висловлюють свою думку, всі сперечаються, 40 каналів зі суперечками та розмовами. Це дуже погано. Ось чому в найближчому майбутньому Португалія не потрапить до топ-ліг – до АПЛ, Ла Ліги, Бундесліги.

Я думав, що вона може потрапити до топ-4 чи топ-5, але тепер – ні. Я вважаю, що ліга Саудівської Аравії краща за лігу Португалії. Там не тільки скандали, там не так багато галасу, зате рівень імен набагато вищий.

Я сподіваюся, що португальский чемпіонат стане кращим, але знаю, що це важко. Ймовірно, це неможливо. Те, що відбувається останнім часом, перетворює лігу на цирк".

Тут треба пояснити чому Роналду так жорстко висловився. В минулому турi португальскої Прімейри-ліги у грі "Порту" та "Аруки" португальський суддя скасував пенальті, поговоривши з помічником по телефону. Гра закінчилася нічиєю з рахунком 1:1.

На 6-й доданій до другого тайму хвилині головний арбітр матчу Мігел Ногейра призначив пенальті на користь господарів за фол на нападнику Мехді Таремі. Відеоасистент запропонував судді переглянути повтор епізоду. На той момент «Арука» вела з рахунком 1:0.

Головний арбітр підійшов до монітора, але не зміг переглянути відео через збій у системі зв'язку.

Він зв'язався з відеоасистентом, зателефонувавши йому по мобільному телефону. Після довгої розмови пенальті було скасовано, Ногейра пояснив своє рішення тренерам команд.

До основного часу гри було додано 22 хвилини. "Порту" зрівняв рахунок на 109-й хвилині.

Пізніше господарі поля вимагали анулювати результат матчу.

"Порту" висловив протест делегатам ліги з вимогою анулювати результат матчу з "Арукою". Цей захід пов'язаний з діями судді, який скасував пенальті, призначений за фол на Мехді Таремі, після телефонного дзвінка та не маючи доступу до зображення.

Дії Мігеля Ногейри є порушенням правил гри та суддівською помилкою, яка може вплинути на результат матчу», – йдеться у заяві «Порту».

Популярна португальська журналістка Софія Олівейра (експерт місцевого CNN) відповіла на заяву форварда «Аль-Насра» Кріштіану Роналду про те, що саудівська ліга краща за португальську через меншу кількість протиріч.

"У Саудівській Аравії менше зовнішніх протиріч? Звичайно, можливо тому, що там не так багато людей можуть висловити свою думку"

Залишається лише додати, що минулого року Роналду очікували в лісабонському "Спортінгу", букмекери давали прийнятні коефіціенти, з яких можно говорити про 25%-ну вірогідність. Але не склалося.