"Боавішта" дивує "Бенфіку" в божевільній грі

Блог — Такi справи
15 серпня, 23:09
1

За абсолютно божевільним сценарієм «Боавішта» в перший день туру завдав «Бенфіці» першої поразки в сезоні (3:2).

Ліга Португалії іноді може дивувати і вчора був якраз той випадок. Зустріч першого туру між «Боавіштою» та «Бенфікою» завершилася драматично. Голи, червоні картки, безліч рефлексій: одна з найкращих ігор ліги цього року.

"Бенфіка" почала матч не досить активно, намагаючись взяти під контрль гру в середньому темпі, в цьому заважала безпосередньо "Боавішта" гарно пресингуючи. В першій половині тайму лісабонці створили лиш один момент, але Аурснес пробив невдало. Однак вередині тайму, на 22-й хвилині Рафа Сілва випередив півзахисника в центрі поля і скориставшисьпрогалиною вийшов сам на сам, нехай і в супровод насутпавших на пяти захисніків "Боавішта", своєчасний пас на Ді Марію дозволив забити в пусті ворота.

Боавішта намагався відповісти повторними атаками, але вони виявилися занадто стерильними. "Бенфіка" почала контролювати темп матчу, особливо не загострюючи гру. Після затишшя настає буря, яка й настала на початку другого тайму. Здавалося, що чемпіони свого не втратять,проте один випадок одразу змінив динаміку вечора. У своєму захваті від повернення м’яча Петар Муса (ненавмисно) зачепив щиколотку Родріго Абаскаля. Рішення арбітра остаточне: червона картка і це вилучення розкрило гру. «Пантери» скористалися моментом вагань суперника, на 55- хвилині зрівняв рахунок новачок команди Роберт Позник.

Залишившись вдесятьох підопічні Роджера Шмідта зробили все можливе, щоб створити щоь попереду. Моментів було небагато, але чого варта поперечина після удару Рафи Сілви, котрому вдалося скористатися помикою захисника у власному штрафному майданчику. А на 75-й потужна атака "Бенфіки" дала результат, спочатку поперечина після удару Жуана Невеша і добивання від Рафи Сілви. Здавалося, що результат зроблено, незважаючи на те, що гості продовжували грати вдеястьох. Однак з 90-ї хвилини сталася справжня драма для лісабонців.

Після небезпечного прострілу Одіссеас Влаходімос невдало вийшов з воріт і поставив свій захист у неприємності та змусив Антоніо Сілву збити Жеріеля Де Сантіса: пенальті без питань реалізував Бруно Лоуренсо. Гарний сигнал для Трубіна?

Щасливий в цьому випадку, нещасний в іншому: португальський півзахисник "Боавішти" був вилучений перед фінальним свистком за небезпечний фол проти Флорентіно Луїса вже на 101-й хвилині.

Чи зашкодило це вилучення Боавісті? Зовсім ні, навпаки. Орли так хотіли злетіти так високо(вигати), що зрештою втратили своє пір’я (пропустили знов). В останній момент матчу: втративши м'яч у самому центрі матчу, а в обороні нікого не залишилося, ненажерливий нападник Роберт Бознік без проблем пробіг пів поля та дозволив собі зробити дубль і принести три очки своїй команді. Сценарій, гідний сюжету Нетфлікс. Гарний початок, Португалія.

Трохи менше ніж за тиждень «Бенфіка» пройшла шлях від володаря Суперкубка проти головних суперників до трагічної поразки на старті Ла Ліги. Футбол непередбачуваний, і саме це надає йому краси.