Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Гравець, який взимку доклався до перемоги над Україною, влучив один з найшаленіших кидків сезону
Відео

Ви коли-небудь бачили подібне?

Блог — Spicy Jam
23 травня, 20:43
1

Наприкінці травня в чемпіонаті Іспанії стартував етап плей-оф. 21-го відбувався матч серії між лідером регулярки «Унікахою» та восьмим посівом «Манресою».

Наприкінці першої чверті зустрічі американець Траванте Вільямс влучив один з найшаленіших кидків європейського сезону. Гравець «Манреси» закрив десятихвилинку баззером від своєї штрафної:

Взимку автор хайлайту грав проти України у відборі на Євробаскет-2025. Захищаючи кольори португальців, він допоміг їм обіграти нашу команду з рахунком 79:77. У тому матчі Вільямс набрав вісім очок, п’ять передач та три підбирання за 30 хвилин.

Наразі «Унікаха» лідирує в серії 1/8 фіналу з рахунком 2:0.

Відео: Liga Endesa