Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Самі ж вигадали проблему. США програвали Уругваю 14 очок, але змогли відігратися і здобути путівку на ЧС

Головний матч ночі у американському відборі.

Блог — Spicy Jam
24 лютого 2023, 12:09
2

Вночі 24 лютого проводилися матчі американської кваліфікації на ЧС-2023. Більшість українських фанів засмучено лягли спати після поразки України від Італії, не маючи змоги послідкувати за цікавими нічними іграми.

А крутих сюжетів було вдосталь: Пуерто-Рико Клавелла у матчі-трилері баззером перемогли Бразилію, а США першими у групі F гарантували собі путівку на світову першість.

Розповідаємо, як це було:

🔹 Штати, у складі яких уже традиційно збірна гравців G-ліги та чемпіонатів американського континенту, мали виїзний матч у столиці Уругваю Монтевідео. Латиноамериканська збірна була у статусі міцного андердога, бо посідає лише передостаннє місце у группі відбору.

🔹 На здивування фанів, господарі майданчику дуже активно розпочали гру – на початку другої десятихвилинки вже мали 14-очкову перевагу.

🔹 Головним скорером уругвайців став гравець, якого знають лише найпалкіші фани чемпіонату Іспанії – 19-річний Агустін Убаль з «середняка» АСБ «Більбао». Молодий виконавець набрав 18 очок (5/7 двоочкових) та 6 підбирань.

🔹 Гості самі ж створили собі проблеми: програли щити – 29:19 на користь Уругваю за підбираннями, «подарували» їм 12 очок другого шансу та припустилися 17 очок після втрат.

🔹 Але тимчасова слабина США не вилилась не затяжну проблему, під завершення третьої чверті американці вперше зі стартових хвилин заволоділи перевагою. У завершальній чверті – пішли у відрив, фінішувавши гру з «+11» на табло. 77:88.

🔹 Щоб зрозуміти, що США не мали жодної паніки, досить побачити, що їхній коуч Джим Бойлен заграв усіх 12 гравців, які приїхали на матч. Лише один з баскетболістів зіграв менше семи хвилин.

Який би результат не був на табло, сюжет вийшов яскравий. Тож пропонуємо вам насолодитися хайлайтами зустрічі:

Наразі з американської кваліфікації тільки Канада та США гарантували собі путівку на ЧС-2023.