Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/Нагадав про себе: півзахисник, якого «Шахтар» ще влітку підписав з «Парми», відзначився дебютними голами за юнацьку команду

Один з асистів на рахунку голкіпера 😱

Автор — Nikolay Sevostianov
26 травня, 17:27

19-річний півзахисник «Шахтаря» U-19 Ібрагім Дабо, якого влітку підписали з «Парми», відзначився дебютними голами за гірників проти юнацької команди «Полісся» (1:3).

Перший свій гол за донеччан сенегальський гравець забив на 68-й хвилині за рахунку 1:1 та допоміг команді Бєлікова вийти вперед. Вдруге Дабо відзначився на 86-й хвилині після розкішної передачі голкіпера.

Джерело: «Шахтар»