Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/«Перемогти нам тут не дадуть». Незарахований гол Блохіна «Порту» в півфіналі Кубка чемпіонів

Не витримав навіть залізний Валерій Лобановський.

Блог — Ретро
Автор — Semen Novikov 🤠
8 серпня, 14:43

У півфіналі Кубка європейських чемпіонів сезону 86/87 «Динамо» випало грати з «Порту».

Те протистояння вийшло напруженим і скандальним. Валерій Лобановський потім згадуватиме, що ці матчі залишиться для команди у розряді «трагедійних».

Одна з причин - незарахований гол Олега Блохіна у першій виїзній грі в Португалії. Ніякого офсайда тут і близько не було.

«Грішно нарікати на необ'єктивний арбітраж. Намагаюся уникати цього. Хочу лише пояснити, як легко у матчах команд приблизно одного рівня «пересмикнути» події та спробувати вибити з колії неугодну судді з якихось обставин команду. Досвідченому судді це не складно, а в досвіді голландця Яна Кайзера сумніватися не доводиться. І коли на 20-й хвилині він не зарахував чисто забитий Блохіним гол, стало ясно: виграти нам тут не дадуть, потрібно досягати мінімального прийнятного результату», - згадував Валерій Васильович.

Те протистояння закінчилось двома перемогами «Порту» з ідентичним рахунком 2:1 - і вдома, і на виїзді. Але хто знає, як все могло скластися, зарахуй арбітр чистий гол на 20-й хвилині першої гри.