Tribuna/Баскетбол/Блоги/Просто про Спорт/ Плей-ін НБА. Огляд матчів Західної конференції

Плей-ін НБА. Огляд матчів Західної конференції

17 квітня, 21:16
2

Перед прочитанням: якщо сподобається матеріал підписуйтесь на телеграм канал автора, Там зовсім трохи не вистачає до 1000.

Денвер-Лейкерс в першому раунді, кінець династії.

Якщо минулоріч спочатку 7-8 місце грали між собою, а наступного дня 9-10 (таким чином вищі місця мали перевагу в один день до наступної гри), то цьогоріч грають по конференціям.

Все через те, що арена Філадельфії була сьогодні занята командою НХЛ, яка проводила останню домашню гру сезону.

Таким чином сьогодні грали команди Західної конференції.

Новий-Орлеан - Лейкерс 106:110

Почав би з того, що перевага домашнього паркету для НОП, не така як для більшості команд. Штат футбольний. Дуже футбольний. На цей матч можна було купити квитки за 12 доларів.

Девіс зіграв (тож прости Господи танкувати не збирались). Я готувався до простої перемоги каліфорнійської команди, але не так сталось, як гадалось.

По перше, Орлеан в першій чверті пішов у відрив на +10. Важливо відзначити, що ЛеБрона на паркеті не було, як тільки він повернувся, рух мʼяча у команди стабілізувався. (Ще варто відзначити, що НОП лідер НБА по втраті двозначної переваги в матчі)

Далі йшла гра за сценарієм озерників. При +20 в третій чверті, я вже майже вимкнув гру, але Хосе Альворадо очолив повернення команди в цю гру.

Ми ніколи не дізнаємось, як закінчилась би ця гра, не травмуйся Зайон за 3 хвилини до кінця гри. Він на відміну від попередніх ігор, зіграв фантастично. Рахунок був рівний!

Але на останніх хвилинах Расселл влучив трійку на +4, і штрафні Лейкерс не мазали.

Лос-Анджелес другий рік поспіль перемагає в першій грі плей-ін. Вони зустрінуться з Наггетс🥹 в першому раунді. Чудова серію вже чекає на нас!

ЛеБрон Джеймс - 23+9+9

Ентоні Девіс - 20+15

Зайон Вільямсон - 40+11+5

Сакраменто - ГСВ 118:94

"Я ніколи не зможу уявити себе без цих хлопців. Ми разом стільки всього пережили. Я знаю, що вони хочуть перемогти. Я знаю, що я хочу перемогти, і це все що мене турбує"

Такі слова сказав Стеф Каррі на післяматчевій пресконференції.

Клей Томпсон не заслуговує на цей хейт. У людей занадто коротка памʼять. 2 роки без баскетболу. Травми, проблеми з ментальністю і все таке.

Буде реально шкода, якщо він піде отак. 0/10 з гри, 0/6 з триочкової в останній грі за рідну команду з якою він виграв 4 чемпіонства.

В нього нема контракту на наступний рік.

Проблеми ГСВ прослідковуються з моменту удару Дреймонда Гріна по лицю Джордана Пула. Що з Пулом, що з ГСВ з того часу проблеми.

Так, не правильно говорити, однак я переконаний, що Менто мали проходити Голден-Стейт минулоріч. Якщо б Стеф Каррі не був би одним з найкращих гравців свого покоління.

Сьогодні вони просто віддали борг.

Рахунок ідеально ілюструє події на майданчику. Був період, коли вони повернулися у гру, але королі спокійно й далі продовжували свою справу.

КЕОН ЕЛЛІС показав свій рівень. Сабоніс, якого я критикував останній час сьогодні прикрив мої коментарі. Важкі підбирання брав - 16+12+7 - великий вклад в впевнену перемогу.

І це ж клієнти Леня. 4 підбирання, 1 асист, 1 неспортивний фол. Свої 9 хвилин на повну відпрацював.

Кі-ган Мю-ррей. 8 триочкових, 32 очки. Аплодую.

Дуже важкий сезон для Голден-Стейт. Чекаємо на великі зміни від них влітку. І (наперед) дякую за всі емоції, які вони дарували на протязі стількох років!

Менто чекаю в плей-оф, тому що Зайон навряд зіграє в другій грі.

Завтра Східна конференція. Про неї ввечері, щоб знову ж таки не палити результати зранку, тим хто хоче передивитись гру (як я).