Tribuna/Футбол/Блоги/Awesomesport/Шахтар - Селтік 5 висновків про матч

Шахтар - Селтік 5 висновків про матч

Блог — Awesomesport
Автор — Recordmaster_2000
15 вересня 2022, 00:58

1.Мудрик тільки підтвердив в даному матчі те що він лідер даного донецького Шахтаря, постійно відкривався під передачі, робив ривки, і став автором забитого голу.

2.Невпевнена гра Трубіна. По грі було 3-4 моменти коли голкіпер Шахтаря зіграв невпевнено і в пропущеному голі є провина Трубіна він зарано вийшов з воріт хоча треба було стояти до останнього. А в кінці Трубін кіксанув і ледь не поховав всі шанси на зароблені бали.

3.Не поставлений пенальті. Фол на Шведові був очевидний як і очевидне рішення про назначення пенальті яке арбітр не прийняв.

4.В'ялий 2 тайм. Видно було що Шахтар після 65 хвилини підсів і думав лише про захист, гольових моментів у 2 таймі практично не було.

5.Надія є. 4 бали з 6 можливих після 2 турів про такий старт можна було тільки мріяти, і такий старт ЛЧ відкриває дорогу до євровесни.