Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/😐 «Динамо» страждає: втретє поспіль не виграло в УПЛ, а Ваната видалили за симуляцію

До «Кривбаса» вже не дістатися навіть за втраченими.

28 жовтня, 19:30
45

«Динамо» продовжило свою невдалу серію без перемог, втративши очки з «Колосом» на виїзді у 12-му турі УПЛ – 1:1.

🔷 На 19-й «Динамо» відкрило рахунок – спрацював правий фланг, де вже немає Ярмоленка. Караваєв прострілив у карний, а Тимчик з другої спроби відправив м’яч у ворота:

🔷 До кінця тайму вболівальники побачили ще лише 2 удари у площину, а також жовту Ваната за активну допомогу руками у верховій боротьбі.

Луческу кричав «Навіщо?! Навіщо?!», наче щось передчуваючи:

🔷 Другий тайм розпочався для киян з пропущеного – вже 15-го у 9 матчах чемпіонату.

На 51-й Лучкевич у дотик класно пробив у дальній кут:

🔷 На 59-й команда Мірчі Луческу могла відновити перевагу – дует Тимчик-Караваєв помінявся місцями, однак «Колос» врятувала перекладина:

🔷 А через 4 хвилини ситуацію для «Динамо» ускладнив Ванат – отримав другу жовту та вилучення за симуляцію.

Молодий форвард намагався заробити штрафний, надто демонстративно завалившись на газон:

🔷 У Луческу було багато претензій:

🔷 Обличчя президента «Колоса» Андрія Засухи потрібно було бачити:

🔷 А от Ярмоленку на трибунах було не так весело:

🔷 Владислав, до слова, тепер не зіграє у Класичному проти «Шахтаря» (якщо гру раптом не перенесуть).

🔷 На 79-й «Динамо» взагалі могло прийти до своєї чергової поразки – на дальній штанзі самотнім залишився Болбат, але не влучив:

🔷 Рятувати команду міг Бражко – його потужний удар зі штрафного потягнув Фесюн:

🔷 Луческу до кінця матчу продовжував повторювати у технічній зоні «Чому так?!» – щоправда, підопічним це не допомогло, 1:1.

🔷 «Динамо» без перемог в УПЛ три тури поспіль – 2 поразки та нічия (перша у сезоні). Ця серія розпочалася одразу після травми Ярмоленка.

🔷 Кияни тепер навіть не ділять перше місце за втраченими очками.

Якщо виграють усі перенесені зустрічі (тоді буде 25 пунктів), то навіть не доженуть «Кривбас» (26), який сьогодні розгромив «Дніпро-1» (3:0).