Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Бущан на 88-й хвилині гри потягнув пенальті у матчі проти «Вереса». Можливо, саме цей епізод врятував гру і приніс «Динамо» 3 очки

Як це було 👀

Автор — Саша Довгаль
29 травня, 18:27

Сьогодні київське «Динамо» поїхало в гості до рівненьського «Вереса» у рамках рамках 29-го туру УПЛ. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь динамівцв.

І хоча для людей, котрі гру не дивилися, ця перемога здається дуже переконливою, справді ж все було не так просто, адже другий та третій м'ячі кияни забили на 89-й та 93-й хвилинах гри.

На 87-й хвилині гри Сирота сфолив у своїй штрафній на футболісту рівнян Балану. Арбітр призначив пенальті при рахунку 1:0 на користь «Динамо».

Здавалося, що зараз «Верес» зрівняє рахунок і гра так і завершиться 1:1. Та Жора Бущан на нічию згоден не був.