Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/⚡️ «Динамо» U19 здійснило неймовірний камбек в матчі проти «Ворскли»: відігрались з рахунку 0:3 та перемогли (ВІДЕО)

Молодіжка киян продемонструвала характер 👊

Автор — Andriy Fedoruk
3 травня 2023, 17:02

У 24-му турі чемпіонату України U19 «Динамо» на виїзді протистояло «Ворсклі».

Господарі активно розпочали гру й на 14-й хвилині матчу відкрили рахунок. На цьому команда з Полтави не зупинилась та до 30-ї хвилини збільшила перевагу до трьох м'ячів.

Одразу псля перерви Ігор Костюк відреагував на невдалу гру своєї команди двома замінами. Кияни розмочили лік забитим м'ячам вже на 7-й хвилині другого тайму – чудову комбінацію завершив Зоренко. Ще через кілька хвилин він оформив дубль. На 75-й хвилині Діалло заробив пенальті, який реалізував Кремчанін – 3:3.

Вирвав перемогу для «Динамо» все той же Діалло. На 85-й хвилині сенегалець точно пробив у дальній кут.

В підсумку, підопічні Костюка зберігають шанси наздогнати «Рух», який йде першим в таблиці молодіжної першості. Різниця між командами складає 5 очок.