Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Володимиру Кличку - 47. Згадуємо розповідь про найяскравіший дитячий футбольний спогад

Автор — Vladyslav Starodubets
25 березня 2023, 15:01
2

Володимир Кличко є одним із найпалкіших шанувальників київського клубу. Згадуємо розповідь легендарного боксера про свій найяскравіший дитячий футбольний спогад.

«Це, безумовно, проводи з великого футболу Олега Блохіна. 28 червня 1989 року, аншлаг на тоді ще Республіканському стадіоні. Понад 100 тисяч глядачів! Збірна СРСР грає проти збірної світу. Блохін із пов’язкою капітана та під 11-м номером перший тайм проводить за СРСР, другий – за суперника. Збірну СРСР очолює Валерій Лобановський, основу команди складають футболісти київського «Динамо». На чолі збірної світу – Франц Беккенбауер, із яким ми через роки потоваришуємо. Пригадую, як у другому таймі Олег одягнув воротарський светр та рукавички й став у ворота збірної світу, а бельгійський голкіпер Пфафф у футболці Блохіна побіг уперед.

Пам’ятаю, як Блохін забиває гол на 90-й хвилині з пенальті, але майже відразу ж Балтача зрівнює рахунок – і матч завершується бойовою нічиєю 3:3. Коли Олег ішов з поля, увесь стадіон устав, багато хто навіть плакав. Для мене, 13-річного пацана, це було справжньою подією».

Джерело: офіційний сайт «Динамо»