Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /Скрипник: "Мої хлопці сьогодні себе перевершили. Саме з цим я їх і вітаю "

Скрипник: "Мої хлопці сьогодні себе перевершили. Саме з цим я їх і вітаю "

16 квітня 2023, 17:29
Скрипник: "Мої хлопці сьогодні себе перевершили. Саме з цим я їх і  вітаю "

Головний тренер ФК "Ворскли" — про перемогу над ФК "Чорноморець" (1:0) в рамках 21 туру УПЛ.

"Дуже важка гра. Хоча ми налаштовувалися на такий матч. Більше часу ми грали без м’яча, адже чекали свого шансу. Шансу дочекалися й використали. Тому ми дуже раді. Але не можна казати, що ми вже досягли всіх своїх цілей. Приємно вигравати на виїзді в такого суперника, який з 5 матчів — 3 зіграв в нічию, а 2 виграв. Але мої хлопці сьогодні себе перевершили. З цим я їх і вітаю.

— Вагома перевага була помітна на боці вашої команди в першому таймі. Десь 25-30 хвилин. Тоді були і пресинг, і атаки. А потім стало помітно, що хлопці підсіли. Що скажете?

Якщо б ми програли, то можно було б щось говорити. Я не скажу, що так було заплановано. Але коли сили є, то можно грати першим номером. Власне те, що ми просимо і вимагаємо від своїх хлопців. Зазначу ще раз, що ми грали проти дуже гарної команди. "Чорноморець" справді вже довів це. Тому було поставлено 2 цілі:

• перша — зіграти на нуль;
  • друга — використати шанси, котрі в нас будуть протягом матчу.

Ми чекали й дочекалися. Стандарти — це 50/50. Це теж міцна зброя. Але сьогодні обидві команди зіграли без них", — Віктор Скрипник.

В останніх двох матчах «Ворскла» перемогла з однаковим рахунком - 1:0. За підсумками 21-го туру підопічні Віктора Скрипника відірвалися від зони вильоту на 6 очок і наразі займають 8-ме місце.