Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /ЮРІЙ ВІРТ: " У нас не вистачає кадрів, адже є травмовані та просто гравці, котрі перебувають не в найкращій формі"

15 квітня 2023, 16:07

Головний тренер "червоно-чорних" — Юрій Вірт, прокоментував результат матчу 21 туру (5:5) проти "Металіста".

«5:5 — для вболівальників це класний матч, багато забитих голів, але я вважаю, що ми сьогодні втратили два очки.

Я думав по перерві про те, як нам переламати гру. Казав, що потрібно додавати, більше на фланг треба, тому що середину поля закривали. Самі хлопці проявили характер і зрівняли рахунок. Можна сказати, що була така собі перестрілка з забитих голів…А так, воно все на тоненького. Адже ми дуже легко дали футболістам "Металіста" розстріляти наші ворота. Хоча ми грали тільки на перемогу. Йшли до кінця. У нас були й неймовірні моменти, де дуже добре зіграв воротар суперників.

Проте у нас проблеми із захисниками, просто біда. Не вистачає кадрів, є багато травмованих. Є й ті, що зараз просто не в належній ігровій формі. Ми не маємо змоги їх замінити, тож вони всеодно сьогодні грали. Але ми намагаємося вирішити цю проблему. В цілому, за виключенням помилок, ми могли б на більше розраховувати в другому таймі, аніж на нічию.

Тому чекаємо з нетерпінням, коли всі травмовані повернуться до складу команди, щоб була конкуренція», – сказав Вірт.