Tribuna/Кіберспорт/Блоги/Кібертрибуна/Таймаути не обов'язково використовувати за призначенням. Ламич відійшов за доставкою їжі під час матчу Monte

«Попросив команду закрити 6-0».

14 серпня, 20:40
1

Українська команда Monte перемогла iNation у 1/8 турніру CCT Central Europe Series 7. На першій карті колектив здобув упевнену перемогу, закривши суперника з рахунком 16-5.

Закінчивши першу половину 10-5, Monte не залишили жодних шансів супернику й під час другої, узявши 6 раундів поспіль. Виявляється, для цього була одна проста причина - тренер команди Сергій «lmbt» Бежанов попросив команду не затягувати матч, адже йому терміново потрібно було поїсти.