У клітці не вийшло майже нічого.

Блог — 12х3
31 липня 2022, 08:18
2

Дебют Ігоря Потері у UFC не склався. Перший поєдинок українця у найавторитетнішому промоушені відбувся на турнірі UFC 277 проти представника Румунії Ніколае Негумеряну.

Суперник – не з простих. 12-1, остання поразка три роки тому, рухливий, міцний і молодий – Ніколае в цьому році 28, він на рік старший за українця. Але і конкуренції теж особливої не побачили.

Стартував Потеря добре: декілька швидких лоу-кіків, добротна робота руками на середній дистанції, точність і таймінг. Ігор вправно користувався довжиною рук та зростом, поки не був затиснутий біля клітки. Негумеряну плавно перевів бій в партер, де утримував українця та іноді атакував до кінця раунду. На перерву Потеря пішов візуально аж занадто втомленим.

У другому раунді виявилось, що сил так само швидко та влучно атакувати у Ігоря фактично не залишилось, а Ніколае тільки-но розійшовся. Через півтори хвилини румунський спортсмен упіймав темп і почав атакувати на вибір: коліна у стрибку, лікті та аперкоти. Після чергового влучання капа Потері відправилась в зал, а поєдинок зупинив рефері – після затяжної атаки суперника українця.

Це перша поразка Потері з 2017-го та перша дострокова з 2015-го. Негумеряну, до речі, теж програвав дебютний бій в UFC. А після того йде на серії вже з чотирьох перемог поспіль.