Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Пам’ятаєте, коли «Говерла» востаннє вигравала серію плей-оф Суперліги? Це було дуже, дуже давно

Йдуть на серйозне досягнення.

Автор — Андрей Белик
1 квітня, 17:00
1

«Говерлі» вдалося здивувати «Київ-Баскет» на власному майданчику і здолати «бджіл» у другому матчі чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги – 99:94 після двох овертаймів.

Це означає, що «ведмеді» Євгена Мурзіна зберігають шанси на вихід у півфінал сезону: третя і вирішальна зустріч протистояння відбудеться у середу, 3 квітня, у столичному залі «Венето».

Якщо «Говерла» зможе забрати третій матч, то матиме не історичне, але дуже круте досягнення – серію плей-оф Суперліги івано-франківські баскетболісти не вигравали з далекого вже 2011 року.

За весь час виступів клубу у топдивізіоні українського баскетболу в «Говерли» станом на сьогодні – тільки дві перемоги у протистояннях на виліт, і обидві вони були здобуті якраз у сезоні-2010/11, коли «ведмеді» вибороли бронзу чемпіонату.

У чвертьфіналі тоді команда Мурзіна у вирішальному п’ятому матчі розгромила «Миколаїв» з рахунком 72:50, а після поразки у півфіналі від «Донецька» здолала «Ферро-ЗНТУ» у протистоянні за бронзу – 3:1.

То була не остання поява «ведмедів» у серіях плей-оф Суперліги – проте у 2012 та 2013 роках «Говерла» без особливих шансів вилітала у першому раунді (1:3 від «Азовмаша» та 1:4 від «Будівельника» відповідно).

Як вважаєте, чи зможуть франківські баскетболісти створити сенсацію?