Всі новини

«Прикарпаття-Говерла» зрівняла рахунок у серії з «Київ-Баскетом» в 1/4 фіналу плей-оф Суперліги – у матчі було два овертайми

30 березня, 21:30
2

Сьогодні, 30 березня, в Івано-Франківську провели другий матч 1/4 фіналу плей-оф Суперліги між «Прикарпаттям-Говерлою» та «Київ-Баскетом».

Івано-франківська команда перемогла – 99:95 з двома овертаймами – та зрівняла рахунок у серії. Наступного тижня у Києві проведуть вирішальний матч.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Ілля Кабацюра з «Прикарпаття-Говерли» – 34 очка та 3 підбирання – та Брентлі Байнум з «Київ-Баскета» – 34 очка, 8 підбирань та 2 передачі. У Кабацюри також 7 влучних триочкових з 7 спроб.

У складі господарів Сергій Старцев оформив дабл-дабл – 27 очок та 10 передач. Також дабл-дабл в його партнера по команді Степана Лесика – 15 очок та 14 підбирань.

Вдруге в сезоні був матч з двома овертаймами, першою була гра «Рівного» з «Політехнікою-Галичиною». Також це перший матч з овертаймом у плей-оф Суперліги з квітня 2019 року, коли грали «Хімік» та «Київ-Баскет».

Серії чвертьфіналів, півфіналів, фіналу та матчі за 3-тє місце пройдуть до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика в першому раунді мають команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату вище місце.

Суперліга України

Плей-оф, 1/4 фіналу

Другий матч

«Прикарпаття-Говерла» – «Київ-Баскет» – 99:95 (21:11, 16:20, 17:24, 17:16, 28:24)

«Прикарпаття-Говерла»: Кабацюра (34), Старцев (27 + 10 передач), Лесик (15 + 14 підбирань)

«Київ-Баскет»: Байнум (34 + 8 підбирань), Буренко (28 + 9 передач + 7 підбирань), Кошеватський (15 + 4 підбирання)