Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Найкращий данк плей-оф цього року? Едвардс просто пролетів повз Геффорда, вгамселивши в кошик

Яскравий хайлайт від лідера «Міннесоти» 🔥

Блог — Rim Protection
27 травня, 11:20
1

«Даллас» переміг «Міннесоту» з рахунком 116:107 у третьому матчі фіналу Заходу НБА. Рахунок в серії після цього матчу вже 3-0 на користь «Маверікс», яким залишилося здобути одну перемогу, щоб вийти до фіналу.

У третій чверті зустрічі лідер «Міннесоти» Ентоні Едвардс поставив яскравий данк, навіть не помітивши спротиву Деніела Геффорда.

Сам Геффорд, щоправда, відповів більш ефектно, забивши згори на останній хвилині, поставивши ефектну крапку в фіналі зустрічі.