Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Він повернувся! Сіммонс віддав найкрасивіший асист цієї ночі, зробив перехоплення та забив данк
Відео

І все це за 20 секунд ігрового часу!

Блог — Rim Protection
Автор — DRose
17 жовтня, 10:05
2

Розігруючий «Брукліна» Бен Сіммонс провів дуже непоганий ігровий відрізок у четвертій чверті передсезонного матчу з «Філадельфією», яка є його колишньою командою.

Спочатку Бен віддав результативну передачу з-за спини своєму партнеру по команді Спенсеру Дінвідді, а потім одразу ж здійснив перехоплення та забив данк у швидкій атаці.

На два хайлайти австралієць витратив менше 20 секунд ігрового часу.

«Сіксерс» перемогли «Нетс» з рахунком 127:119. Сіммонс набрав вісім очок, шість підбирань, дев'ять передач, зробив три перехоплення та один блок-шот за 29 хвилин на майданчику.