Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Леброн був розлючений тим, що Дарвін Хем не заперечив володіння м'ячем після вильоту в аут
Відео

Король не зміг стримати гнів.

Блог — Rim Protection
Автор — DRose
28 квітня, 09:34
1

28 квітня «Лейкерс» перемогли «Денвер» з рахунком 119:108. Команда з Денвера веде в серії 3-1.

Леброн Джеймс вимагав челленджа після вильоту м'яча в аут.

У четвертій чверті матчу з Король перервав атаку суперників, вибивши м'яч за межі поля. «Наггетс» здобули володіння, але форвард був упевнений, що останнім м'яча торкнувся гравець клубу з Денвера.

Джеймс був розлючений відсутністю челленджа з боку своєї лави і деякий час не міг заспокоїтися, не бравши участі в захисті в наступному розіграші.

Леброн сьогодні набрав 30 очок та п'ять підбирань.