Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Йокич кричав на своїх партнерів під час тайм-ауту. В мережі вже розшифрували, що ж Нікола міг сказати одноклубникам

Десь єхидно посміхаються Букер та Дюрент 😏

Блог — Rim Protection
8 травня 2023, 12:01
3

«Денвер» поступився «Фініксу» в четвертому матчі другого раунду плей-оф НБА. «Санз» перемогли 129:124 та зрівняли рахунок у серії (2-2).

Центровий «Денвера» Нікола Йокич, який у цьому матчі набрав 53 очки та віддав 11 асистів, зірвався на партнерів під час одного з тайм-аутів. У мережі вже з'явилося дві версії того, що ж серб міг сказати одноклубникам.

Перша – більш популярна. Йокич нібито казав, що у них, тобто у «Фінікса», грають всього двоє, натякаючи на Кевіна Дюрента та Девіна Букера.

«Йокич кричить на своїх хлопців, типу "Їй всього двоє!"»

Інша ж версія ще більш красива – Нікола Йокич начебто дорікав партнерами, що він грає сам проти п'ятьох. Щоправда, це все ж менш схоже на правду, ніж перший варіант.

Дюрент та Букер набрали на двох 72 очка, закинувши по 36 кожен. У минулому матчі вони разом набрали 86 очок «Фінікса».

Лідери «Санз» стали першою парою гравців в історії плей-оф НБА, кожен з яких набирав 35+5+5 у двох матчах поспіль.