Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Смарт реалізував переможний триочковий в овертаймі проти «Сіксерс», але занадто пізно. Йому не вистачило лічених секунд

Час – це штука невблаганна 👀

Блог — Rim Protection
8 травня, 10:17

«Бостон» поступився «Філадельфії» у четвертому матчі другого раунду плей-оф НБА та дозволив «Сіксерс» зрівняти рахунок у серії. «Селтікс» програли виїзний матч у овертаймі із рахунком 115:116.

Однак цей овертайм, а з ним і увесь матч, «Бостон» міг спокійно виграти. Джеймс Харден закинув триочковий після асисту Джоела Ембііда та залишив суперникам багато часу на останню атаку.

Маркус Смарт, який до цього не реалізував два триочкових у клатчі, закинув дальній гейм-віннер, але зробив це занадто пізно – вже після фінальної сирени. Триочковий Смарта виявився влучним, але був би корисним лише якби Маркус виконав його на секунду раніше.

Смарт завершив матч із 21 очком, 3 підбираннями та 7 асистами. Найкращим гравцем зустрічі став Джеймс Харден, що набрав 42 очки.