Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Як «Даллас» програв цього разу: Ірвінг сфолив на Янгу за рівного рахунку за 2 секунди до кінця овертайму та подарував «Атланті» перемогу

У «Мавс» все менше шансів на те, аби потрапити хоча б у плей-ін 🙃

Блог — Rim Protection
3 квітня 2023, 10:00

«Даллас», одна з найбільш проблематичних команд сезону НБА, зазнав вже третьої поразки поспіль. Цього разу «Мавс» програли у овертаймі «Атланті» з рахунком 130:132.

Лука Дончич та Кайрі Ірвінг тягнули як могли – перший набрав 22 очки, зробив 7 підбирань та віддав 7 асистів, другий закінчив матч із 41 очком, 5 підбираннями та 4 асистами.

Усього ж на рахунку Луки та Кайрі 49% усіх очок «Далласа» в останніх трьох матчах, кожен з яких техасці програли.

Але й зіпсував у матчі проти «Атланти» усе той, хто мав стати його головним героєм. Кайрі Ірвінг у овертаймі, за рівного рахунку 130:130 і 1,8 секунди до сирени, сфолив на Трею Янгу та поставив його на лінію штрафних. Лідер «Гокс» реалізував обидва, Лука не влучив триочковий у атаці-відповіді, «Атланта» перемогла.

«Даллас» наразі не потрапляє навіть до зони плей-ін. Їхній результат у сезоні – 37-42, у «Оклахоми», що посідає десяте місце (дає можливість зіграти у плей-ін) – 38-41.