Tribuna/Футбол/Блоги/31 СЕКТОР/«Телефон у лівій руці, член у правій». Нападник «Русенборга» шокував своїм інтерв'ю журналістів

2 квітня, 21:04
5

Поповнив фонд золотих цитат місцевого чемпіонату.

***

Вчора офіційно стартував новий сезон у Норвегії. У першому турі «Русенборг» приймав «Саннефіорд» на своєму полі. Минулий сезон господарі цього матчу провалили зайнявши 9 місце, а їх суперники взагалі дивом уникнилу перехідного матчу.

Для обох колективів матч видався напруженим. Перший тайм був рівним і команди справедливо пішли на перерву за рахунку 0:0. А ось вже другий тайм подарував шалені емоції. «Русенборг» зусиллями Уле Сетера і Еміля Фредеріксена здобули собі перші три очки і встановили підсумковий рахунок 2:0.

Ви можете зацінити обидва голи норвезької команди і загалом емоції головного тренера та вболівальників.

Особливо вдався перший гол, який забив 28-річний Уле Сетер. Третій сезон поспіль він є одним з лідерів команди, як на полі, так і в роздягальні.

Найбільше норвезькі футбольні ЗМІ зараз говорять про його післяматчевий коментар журналісту прямо на стадіоні.

«Гол? Мало, що про нього пам'ятаю. Зараз я просто поїду додому: телефон в лівій руці, член в правій. Це буде довгий вечір!», - заявив автор першого голу в матчі. Він дійсно забив неймовірним ударом – постріл в дев'ятку без шансів для воротаря «Саннефіорда».