Tribuna/Баскетбол/Блоги/Чемпіонство ГСВ 2015

24 грудня, 13:17
5

Шлях до Фіналу та хто крім стартерів запам'ятався?!

Присвячується Миколі "Перкінсу" Tkachenko :D

Я задався ціллю прослідити шлях цього клубу в тому сезоні та головне - проаналізувати досвід та гру тих гравців, точніше їх внесок у перемогу. Я про лаву запасних. Тому що про стартерів нічого нового мабуть не буде додано. Добре, досить риторки, велком.

Але перш ніж поїхати, я скажу, що я був вражений вибором МВП. У історії здається такого не було, щоб людина не зі старту отримувала таку нагороду.

У цей сезон в НБА Уігінса під першим номером було задрафтовано Кавс, а МВП Регулярки став Карі. 30 очок в середньому за гру.

Це перший титул клубу після багатьох років. Минулий був аж у 1975. Колись я доберусь і до нього, отакі шалені плани любителя гри із м'ячем на паркеті. Оце загнув:)

Цього року закінчили кар'єри гравці, які стопудів заслуговують на респект:

Це Стів Неш, Чонсі Білапс, Річард Хемілтон, Дерек Фішер та Шейн Батье...

ГСВ виграли 67 ігор у регулярці й стартували у ПО з першого місця

Вестбрук був лідером за здобутими очками у грі - 28 в середньому

ДеАндре Джордан- лідер за підбираннями (Кліперс) - 16

Лідер за асистами - Кріс Пол - 10

Найкращий процент влучання із лінії штрафних кидків - Шеф Карі - 91,4!!

Це той сезон, коли Клей Томпсон бахнув 11 триочкових. Тепер це вже історія.

ГСВ лідери за набраними очками за гру - 110

Також вони лідери за передачами за гру - 27,4 в середньому

Вони ж кращі ще за двома показниками - Процент влучань із гри - 47,8 та процент влучання триочкових - 39,8

Тобто тренди встановлювалися тоді. Сучасні тренди:)

23 січня Клей Томпсон набрав рекордні для НБА- 37 очок за чверть, коли він показав ідеальні 13 на 13 з поля та 9 на 9 з трьохочкових у третій чверті - 126–101. Перемога над Сакраменто Кінгз. Він побив попередній рекорд Джорджа Гервіна та Кармело Ентоні (33).

9 триочкових також стали рекордом ліги за чверть, перевищивши позначку у 8 Майкла Редда та Джо Джонсона. 13 м'ячів з гри зрівняли рекорд Девіда Томпсона на чверть.

23 травня Стівен Каррі встановив новий рекорд НБА за кількістю набраних триочкових в одному плей-офф із 59, який раніше належав Реджі Міллеру з 58 у 2000 році.

25 травня Голден Стейт Воріорз забили 20 триочкових у одній грі.

Першими у ПО відлетілі Пелікани із Девісом, Ашиком, Пондекстером (шо?), Тайріком Евансом, Еріком Гордоном. 4-0 у серії

+7 в першому матчі, Дреймонд 7 асистів, Богут (!!) 14 підбирань, Карі 30 очок

+10 у другому Клей 26, Богут 14 підбирань знову, Карі шість асистів

Третій матч

Після того, як Ентоні Девіс виконав пару штрафних кидків, Карі пропустив три спроби добитися нічиєї, але Моріз Спейтс взяв атакувальний підбір, і Карі влучив ще три, щоб зрівняти рахунок на 108. Воїни виграли в OT. Пам'ятаю цю трьоху

4й матч плюс 11. Карі 39, Грін 10 підборів, Карі 9 передач

Далі був Мемфіс, про який я ще писатиму, тож 4-2 серія, Мемфіс добряче бився.

Другу гру ведмеді виграли, рахунок у серії 1-1, й навіть повели у серії 2-1, але

Карі 33, Клей, 21, Карі 32 і 4-2 у серії, тренди встановлюються. Навіщо йти під кільце до ведмедів у берлогу, коли на периметрі можна навлучати так, що просто голова крутиться. Мабуть у них тренер Стів Кер:)

Крута серія проти Рокетс, але 4-1 у серії підсумок. ГСВ вели 3-0, Хардену було важко, хоч і Ховард та Сміт, й взагалі система ДеЕнтоні тоди намагалися протистояти воїнам. Але швидкості не ті. В останньому матч Карі 26 пунктів набирає й ось він, Фінал, лец гоу.

В серії була гра, коли Шеф набрав 40 пунктів.

Я взагалі тоді не дуже слідкував за НБА із двох причин.

По перше, гадав що "вискочки із Каліфорнії" відлітять від Короля і його кавалерьскої команди. Ну, а по друге, події у Донецьку не додавали радощів. Звісно, я потім скачав ці матчі, передивлявся. Вражала швидка гра від ГСВ. Ротація, свіжа думка, легкість у нападі.

Перша гра Фіналів. ОВЕРТАЙМ і перемога ГСВ

Скажу, що там бігала така людина як Харісон Барнс, яка була корисною в захисті і своєю грою допомагала зірковому дуо у нападі, коли це було потрібно. Взагалі універсальний гравець. Потімі він перейшов у Далас. Зараз грає у Кінгс. Мій улюблений гравець тих воїнів.

Уоріорз перемогли Кавс з рахунком 108–100 у овертаймі, взявши першу гру та лідерство в серії 1–0. У овертаймі ГСВ домінували з результатом 10–0, який складався з 7 штрафних кидків і триочкового Барнса. Єдиним результатом Клівленда в додатковому періоді був провал Джеймса за 9,5 секунди до кінця, коли Кавс кинули 1/12 і зробили 3 втрати в останні 5 хвилин гри.

Андре Ігуодала (атлет, гравший за Філу та Денвер) очолював лаву запасних Воріорс, набравши 15 очок. Ірвінг отримав травму коліна в овертаймі і був змушений покинути гру достроково.

Гра номер два і знову овертайм. Треба було дивится:)

Цього разу Кавс перемогли. Це було на виїзді для них, в Окленді. Перша перемога у історії франшизи. Карі 2-15 із триочкової та проти захисників Кавалерів, привіт Метью Делаведова.

Клівленд відновлює статус кво і 2-1 у серії після третього матчу. Карі 27, Фестус Ейзілі (привіт!) збирає разом із Гріном по 7 підбирань, але Кавс забирають цю гру. Карі лише 3 очки за 2 чверті набрав, то ж проблеми з тої гри були присутні й тут.

4а гра

Карі та Ігудала по 22 очки. Лівінгстон 8 підбирань! 103-82. Кер замінив Богута на Ігудалу у старті! Грін грав центра. Also, там була рана Короля із швами.

Коли ГСВ вели з рахунком 73–70 наприкінці третьої чверті, Стівен Карі влучив трьоху, забезпечивши команді перевагу 76–70 у четвертій чверті. Продуктивність лави запасних Кавс - аж 7 очок. Кер пілся гри каже що, не думає, що титул дадуть за моральні якості.

Отже 2-2, і все з початку, але тепер із змінами в складі воїнів.

Переможець гри 5 вигравав чемпіонат НБА в 20 з попередніх 28 випадків.

104-91 перед поїздкою у Клівленд

Обидві команди набрали по 22 очки в першій чверті. По перерві ГСВ вели з рахунком 51–50.

Карі 13 з 23х з гри та 7 з 13 триочкові. 17 з 37 він набрав у четвертій чверті!

ГСВ добили Кавс з рахунком 105–97, вигравши серію з рахунком 4–2.

На початку третьої Кавс вели 47-45. Але ГСВ переграли у третій чверті супротивника 28-18. Кавс скоротили до мінус 7, але ГСВ повели плюс 15 у четвертій.

Андре Ігуодала , який не виходив у стартовому складі Уоріорз до 4-ї гри фіналу, був названий MVP фіналу за його захист проти Леброна Джеймса, який очолював Кавс із 32 очками. Ігуодала мав третій найнижчий середній результат серед усіх MVP фіналів в історії НБА.

Отже, хто ж у ГСВ був присутнім?

Леандро Барбоса. Розігруючий, який до цього бігав за Фінікс.

10 хвилин за гру, 42 процент трьох, 5 очок за гру

Отже Андре МВП

37 хвилин в середньому, майже 6 підбирань, 4 асисти, 1,3 перехоплення та 16,3 очки за матч

Про Богута, Гріна, Карі та Клея достаньо та зрозуміло.Основа із скажемо так Богутом який під кільцем цементував захист та підбори ну а про Гріна та його стиль гри нічого й повторюватися. Тоді таких витівок начебто не було? Скажу, що запам'ятався Лі, який бодався під кільцем, та Лівінгстон, який багато був із м'ячем, коли виходив на майданчик.

Кому є що додати? Може й вікіпедійно, але шось я сюди вклав, частинку доброти й спогадів.