Всі новини

Стів Керр: «Ми не можемо розраховувати, що просто виїжджатимемо за рахунок Стефа Каррі матч за матчем»

25 березня, 12:01
2

Головний тренер «Голден Стейт» Стів Керр розповів про ігровий час лідера команди Стефена Каррі у матчі проти «Міннесоти» (110:114).

«Ми не можемо розраховувати, що просто виїжджатимемо за рахунок Стефа матч за матчем. Ми поклали на його плечі тягар лідерства у цьому клубі впродовж 15 років. Ми не можемо очікувати, що він завжди гратиме по 35 хвилин.

Якщо ви хочете сказати, що 30 хвилин Стефа у грі замість 32 – це різниця між перемогою та поразкою, то я з цим зовсім не згоден. Ми намагаємося виграти матч. І ми також намагаємося зберегти його свіжим», – сказав Керр.

Каррі провів на майданчику 29:51, за цей час він набрав 31 очко, 4 підбирання та 3 передачі.