Tribuna/Футбол/Блоги/FM - наше все/Кар'єра FM20 #4 - Карпати - повертається легенда, чи випадковість?!

Кар'єра FM20 #4 - Карпати - повертається легенда, чи випадковість?!

У новій статті про кар’єру читайте про завершення осінньої частини чемпіонату. Тактичні зміни, нові лідери команди - про все це та інші подробиці про команди!

Блог — FM - наше все
Автор — nazar_kapko
2 августа 2020, 14:13
4

Продовження кар'єри за львівські Карпати.

Сезона для Карпат продовжився неоднозначно. Після домашньої перемоги над Олімпіком для Карпат наступила серія з п'яти матчів без перемог. Щоправда і серед суперників були гранди Динамо та Шахтрар. Перервати цю серію вдалось в кубковому матчі проти Агробізнеса. Після цього в 2019 команда не програвала. Окремо можна виділити останній матч в році. Домашній матч розпочався для Левів дуже невдало - вже до 25 хвилини першого тайму, горіли 0:3. Ще до перерви вдалось відквитати один м'яч. А в другому таймі на полі повністю домінували господарі, і як підсумок вдалось вирвати нічию.

Наступні матчі карпатівців відбудуться в міжсезонні. Серед суперників можна відмітити Шахтар, віденський Рапід, варшавська Легія та румунський Клуж. Також нас чекає товариське дербі проти Руху. Про матчі, а також про закінчення сезону, я розповім у наступній статті.

В турнірній таблиці УПЛ є багато несподіванок. Найбільшим розчарування є луганська Зоря, яка невдало розпочала сезон. Ближче до зими в них гра покращилась і на зимову перерву пішли на 9 місці, зберігаючи шанси піднятись у першу шістку. Також розчаровує Олександрія, яка розглядалось як основний фаворит у боротьбі за бронзу, проте зараз лише на 6 місці. Боротьба за чемпіонство не настільки запекла, як цього б хотілось - Шахтар на 9 очок відірвався від Динамо. За третє місце боряться Ворскла, Десна та власне Карпати. Саме львів'яни здивували всіх своєю грою, та місцем. Найближче до вильоту в Першу лігу, Колос та Львів.

Протягом цієї частини сезону одразу троє тренерів позбулись своїх посад – Костишин покинув Колос, Шаран – Олександрію, а Скрипника, який провалив початок сезону, замінив Олег Лужний в Зорі.

Гонку бомбардирів УПЛ очолює Жуніор Мораєс, з 11 голами в активі. в топ-5 гонки бомбардирів двоє карпатівців - Назарина та Козак, з 8 та 7 голами, відповідно.

А гонку асистентів очолює Артем Чорній - 8 гольових передач в 10 матчах.

Усі ігри зіграли лише двоє гравців - Матвієнко та Прийма. На одну гру менше провели Баранник, Козак та Кльоц. Саме ці гравці і є кістяком команди. Важливим гравцем основи також став Чорній проте через травму та довге відновлення він пропустив половину матчів. Основним воротарем, як і передбачалось став Кудрик. Найчастіше команду під час матчу підсилювали Хахльов та Бойчук, останній ставав часто джокеров, вирішуючи долю матчу. Жодного матчу не провели лише Задерейко та Мартінс, якого всю першу частину сезону турбували травми.

Після черги невдач, я вирішив дещо змінити тактичну схему. Опорника я перемістив в центр півзахисту, таким чином вдалось краще контролювати центр поля, створюючи гарний фундамент для атаки. Також це призвело до збільшення кількості дальніх ударів, які не рідко приводили до взяття воріт. І хоч, атаки переважно розвивались центром, чималу небезпеку супернику чинили навіси від флангових хавбеків. Саме завдяки цим змінам в тактичній схемі, вдалось отримати непогані гольові здобутки від Козака, та велику кількість асистів у Чорнія, і сподіваюсь що після зими, їх кількість значно зросте. Варто звернуи увагу що Тім Халл зумів нав'язати боротьу за місце в основі Гіоадзе. Це трапилось також через травму останнього, і саме в час його відсутності люксембуржець почав показувати впевнену гру та покращувати свої навики. Конкуренція за місце в основі тільки позитивно відобразиться на прогресі гравців.

Всі поставлені турнірні завдання Карпати виконують, чим правління клубу не може бути не задоволеним. Проблеми виникли лише з зарплатою, адже кваліфіковані гравці бажають високих доходів. Через вдалі виступи клубу зберігання прописки в еліті українського футболу вже не являється основною ціллю, тому для себе я поставив новою ціллю вихід в першу шістку, на завершальний етап ЧУ. Напишіть яке місце, зможуть Карпати посісти після закінчення чемпіонату.

У наступній статті ви побачите чи змогли Карпати підсилитись в зимовому трансферному вікні. Також хотів би дізнатись, яких гравців Ви б порадили підписати.