Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Пікфорд демонстративно тягнув час наприкінці першого тайму, ще й підморгуючи. Аліссон топово затролив

24 апреля 2022, 22:32
4

Джордане, вже не так весело?

В мерсісайдському дербі було багато пристрастей і сюжетних ліній. Одна з них – взаємодія воротарів Пікфорда та Аліссона.

Наприкінці першого тайму голкіпер «Евертона» демонстративно накривав м’яч тілом і підморгував, щоб втримати нічию до перерви.

Наприкінці другого тайму на такий вчинок колеги відповів кіпер «Ліверпуля». Вже за рахунку 2:0 він спіймав м’яч і також демонстративно його накрив усім тілом.

«Енфілду» такий тролінг сподобався. А вам?